Zakątek Świętokrzyski: wyjątkowe wesele w Karczmie lub Piramidzie

Jeśli szukasz niezwykłego miejsca na organizację wesela w województwie Świętokrzyskim, to Zakątek Świętokrzyski oferuje dwie niezwykłe sale: drewnianą Karczmę oraz jedyną w swoim rodzaju Piramidę. Miejsce pod względem wizualnym – zaskakujące. Przed weselem w Zakątku Świętokrzyskim nie sądziliśmy że w Polsce można znaleźć Piramidę i dodatkowo zorganizować w niej wesele.

Bez względu na to którą salę wybierzecie, możecie liczyć na w pełni profesjonalną obsługę oraz menu, które zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.

Zakątek świętokrzyski to miejsce, które łączy w sobie urokliwe otoczenie, doskonałe warunki na zorganizowanie imprezy weselnej oraz szeroką gamę atrakcji dla gości. To świetne miejsce na niezapomniane chwile spędzone w gronie rodziny i przyjaciół.

Wesele Natalii i Kacpra w Zakątku Świętokrzyskim

Na zaproszenie Natalii i Kacpra mieliśmy okazję wykonać zdjęcia i film ślubny w Zakątku Świętokrzyskim, w drewnianej Karczmie. Świetnie przygotowane, duże przyjęcie weselne zorganizowane końcem października. Prawdziwa złota Polska jesień wypełniona słońcem i ciepłą, rodzinną atmosferą.

ślub: Parafia św. Jana Chrzciciela w Tuczępach
sala weselna: Zakątek Świętokrzyski
zespół weselny: Master
fotograf ślubny: https://flashpoint.pl/fotografia-slubna/
film z wesela: https://flashpoint.pl/film-slubny/
sesja ślubna: Zamek Łańcut

Jeśli chcecie zobaczyć film i zdjęcia ślubne z tego wyjątkowego wesela, zapraszamy do dalszej części wpisu.

Reportaż zdjęciowy

Oceń: post