Wesele Na Wzgórzu Grudna Górna – K + P

Dom Weselny Na Wzgórzu, Grudna Górna

Wyjątkowy Dom Weselny Na Wzgórzu w Grudnej Górnej – sala kolumnowa, niezwykła okolica z górskim krajobrazem, cudowne, fotogeniczne okoliczności przyrody, a do tego słoneczna pogoda z wysoką temperaturą. To wszystko w połączeniu z atmosferą serdeczności i przyjaźni stworzyło warunki sprzyjające każdemu fotografowi i kamerzyście ślubnemu.

Jeśli szukacie państwo idealnego miejsca na organizację przyjęcia weselnego, z czystym sumieniem możemy polecić. Dom Weselny Na Wzgórzu w Grudnej Górnej jest wyjątkowym miejscem gdzie można się bawić i podziwiać niezwykłe piękno natury.

Sala Kolumnowa – Dom Weselny Na Wzgórzu

Sala Kolumnowa może pomieścić do 300 osób. To sala weselna w której zadbano o każdy szczegół. Sali Centralnej oraz sali Kameralnej nie mieliśmy okazji jeszcze odwiedzić, natomiast sala Kolumnowa wywoła w nas bardzo pozytywne odczucia. Harmonijne kolory ścian i dobrane dodatki tworzą atmosferę elegancji i romantyzmu. Spora przestrzeń dla fotografa i kamerzysty umożliwia swobodne poruszanie się, rejestrowanie ważnych momentów z różnych perspektyw oraz skupienie się na emocjach, zarówno Pary Młodej, jak i ich bliskich. Światło które pojawia się na sali nie przeszkadza, a wszystko wygląda tak jakby było przemyślane pod kątem fotograficznym. Jakby tego było mało, to po wyjściu na zewnątrz możemy wykonać zdjęcia z gośćmi czy mini sesję ślubną w niezwykłych okolicznościach przyrody. Piękne ogrody, doskonale zaaranżowana przestrzeń i górskie tło. Wykonywanie fotografii ślubnych i filmu z wesela w takich warunkach, to czysta przyjemność.

Ślub i wesele Karoliny i Przemka

Niezwykle gorący letni poranek i okolice, które bardzo lubimy odwiedzać, a do tego przesympatyczne artystyczne osobowości, które mieliśmy okazję spotkać – Karolina, niezwykle utalentowana malarka, i Przemek, pełen pasji muzyk. Taka mieszanka osobowości była zapowiedzią niezwykłego przyjęcia weselnego.

Pełne spokoju przygotowania do ślubu, piękna ceremonia w malowniczym kościele w Bieździedzy, przesympatyczni ludzie, dwie orkiestry na weselu – i tu wspomniemy o pięknej niespodziance dla gości, w postaci kilku utworów zagranych przez orkiestrę, która znalazła się wśród gości weselnych, z Panem Młodym na czele. Czego chcieć więcej? Wszystko idealnie skrojone na potrzeby fotografii ślubnej i filmu weselnego. Dla nas – sporo pracy ale i dobrze spędzony czas. Byliśmy zachwyceni.

Zapraszamy do oglądnięcia teledysku i wybranych zdjęć z reportażu fotograficznego.

5/5 - (37 votes)