Sesja ślubna w Baranowie Sandomierskim – Anna i Kamil

Wyobraź sobie, że jesteś w otoczeniu pięknej architektury, z dala od zgiełku miasta, w romantycznym zamku otoczonym malowniczymi ogrodami. Sesja ślubna pełna elegancji, w wyjątkowym i magicznym otoczeniu, to marzenie wielu par, które pragną utrwalić na fotografiach swoją miłość. Dziś zabierzemy Cię w podróż po urokach sesji ślubnej Anny i Kamila i podzielimy się z Wami kadrami z sesji ślubnej w Baranowie Sandomierskim.

Anna i Kamil od razu wiedzieli, gdzie chcą, aby odbyła się ich plenerowa sesja zdjęciowa. Baranów Sandomierski to miejsce, które wybrali. Pomimo iż wesele, na którym miałem przywilej wykonać zdjęcia ślubne odbyło się początkiem sierpnia, sesje planowaliśmy zrobić jesienią. Trzeba było tylko znaleźć wolny dzień i zgrać go z odpowiednią pogodą. Wreszcie udało się. Wcześnie rano spotkaliśmy się na parkingu przez Zamkiem w Baranowie Sandomierskim w towarzystwie gęstej mgły, by stąd udać się na sesję ślubną.

Plener ślubny w Zamkowych ogrodach

Zaczęliśmy od zdjęć wokół zamku, wykorzystując mgłę w połączeniu z naturą. Na początku niezbyt ciepło, co było utrudnieniem dla Pary Młodej, natomiast światło przechodzące przez mgłę wyjątkowe, szczególnie w połączeniu z kolorystyką jesieni. Mgła służyła nam za naturalny dyfuzor zmiękczający i rozpraszający tworzący wyjątkowo subtelne światło.

Klasyczna sesja ślubna na Zamku w Baranowie Sandomierskim

Druga część sesji plenerowej to dziedziniec Zamku. Wyjątkowa architektura renesansowa doskonale współgrała z klimatem sesji zdjęciowej i stworzyła wyjątkowe tło dla zdjęć Pary Młodej.

Czy warto wykonać sesję ślubną w Baranowie Sandomierskim?
Niezależnie od tego, czy zamierzasz zorganizować wesele na zamku, czy po prostu pragniesz odbyć sesję ślubną w magicznym otoczeniu, Zamek w Baranowie Sandomierskim to jedno z miejsc, w którym można poczuć się jak bohaterowie baśni. To miejsce pełne możliwości kreatywnego wykorzystania światła i otoczenia, które przyciąga wiele par młodych i towarzyszących im fotografów.

5/5 - (2 votes)