Sesja ślubna na Zamku w Łańcucie

Muzeum-Zamek w Łańcucie to miejsce wyjątkowe, inspirujące, w którym w każdej sekundzie wydarza się cud życia przyrody, a w połączeniu z życiem ludzkim i miłością emanującą od par młodych, uwidaczniające jakby pełnię życia. To miejsce w którym łączą się historie życia wielu par młodych oraz fotografów ślubnych i filmowców przybywających tu w gigantycznych ilościach, aby wykonać wybitne i niepowtarzalne sesje ślubne. W okolicy Rzeszowa to bardzo znane miejsce wśród par młodych i fotografów.

Sesja ślubna w Łańcucie

Starannie utrzymane ogrody i romantyczne zakamarki sprawiają, że każda chwila spędzona tutaj nabiera magicznego charakteru i pozwala na tworzenie zapierających dech w piersiach sentymentalnych zdjęć.

To też miejsce warte sprawdzenia dla każdego, nie tylko szukającego pięknego miejsca na zdjęcia. Polecamy szczególnie dla tych którzy jeszcze nie byli i nie widzieli prawdziwej perły Podkarpacia. Przybywajcie!

Krótka historia zdjęć ślubnych w otoczeniu Zamku w Łańcucie

Z Natalią i Kacprem spotkaliśmy się po raz pierwszy w dniu ich ślubu, dniu wyjątkowo energetycznym, pełnym emocji i radosnych chwil. Koniecznie zobaczcie, jak prezentował się ich jesienny ślub i wesele. Było to wydarzenie pełne ciepła i miłości, które odbyło się w malowniczej Karczmie: Zakątek Świętokrzyski: wyjątkowe wesele w Karczmie lub Piramidzie. Ślub i wesele w Karczmie lub Piramidzie to wyjątkowe miejsce, które łączy tradycję z nowoczesnością.

Na plener ślubny wybraliśmy Łańcut, miejsce o niepowtarzalnym uroku i historii. Dla Natalii i Kacpra było to miejsce nowe i zaskakujące, pełne niespodzianek i pięknych scenerii. Dla nas zaś było to miejsce znane, często odwiedzane i ciągle wyjątkowe. 

Sesję poślubną fotograficzną w połączeniu z przygotowaniem ujęć do teledysku ślubnego przeprowadziliśmy w godzinach popołudniowych. Efekt sesji możecie zobaczyć poniżej. W tym miejscu natomiast możecie zobaczyć reportaż z dnia ślubu i wesela w Zakątku Świętokrzyskim.

Fotograf ślubny Łańcut: co warto wiedzieć przed sesją

Najlepsze pory roku do wykonania plenerowych zdjęć ślubnych  – jak dla nas wiosna i lato, ze względu na możliwość wykorzystania zielonego parku w Łańcucie, kwitnących kwiatów, krzewów, ogrodu różanego czy ogrodu włoskiego.

Godzina zamknięcia Parku Przyzamkowego to godzina 20:00 w miesiącach maj i sierpień, oraz 21:00 w czerwcu i lipcu, więc bez problemu możemy tworzyć kadry na sesji plenerowej aż do zachodu słońca, wykorzystując prawdziwą magię złotej godziny.

Miejsce sesji: Zamek Łańcut
Fotograf: Flashpoint fotografia ślubna

5/5 - (3 votes)