Sesja ślubna Pustynia Błędowska i Ojcowski Park Narodowy

Sesja ślubna na Pustyni Błędowskiej oraz krótki spacer po Ojcowskim Parku Narodowym, do Bramy Krakowskiej – to propozycja Kingi i Marcina. Dla nas, jako fotografa ślubnego i kamerzysty to okazja do wykonania nietuzinkowych ujęć do filmu ślubnego i plenerowych zdjęć ślubnych w nowym, egzotycznym wówczas miejscu. Najczęściej lokalizacje na swoją wymarzoną sesję ślubną wybieracie spośród naszych pomysłów, ale zdarza się, że wprowadzacie świeżość do naszego plenerowego portfolio i proponujecie nowe piękne miejsca, które chętnie z Wami odwiedzamy. Tak było w przypadku tego pleneru.

Sesja ślubna Pustynia Błędowska w okolicy Krakowa

Pustynia Błędowska znajduje się około godziny drogi od centrum Krakowa, tuż koło Olkusza, więc zaczynając podróż w Rzeszowie mieliśmy do przejechania spory kawał drogi. Na początek w planie była krótka chwila spędzona przy Bramie Krakowskiej, w Ojcowskim Parku Narodowym, by stamtąd udać się na miejsce sesji, z którym wiązaliśmy duże nadzieje na magiczne światło i ciekawy plener ślubny.

Sprzyjająca pogoda, dobre warunki na drodze, a przede wszystkim inspirujące rozmowy z parą młodą, pozwoliły pokonać całą trasę w mgnieniu oka. Dodatkowo Marcin wykorzystał nieznane dla nas wcześniej możliwości pojazdu i postanowił zagiąć czasoprzestrzeń. Jedyne, czego nam zabrakło, to możliwość przefrunięcia korków, które zastały nas w okolicy Olkusza.

Plener ślubny Pustynia Błędowska

Na miejsce dojechaliśmy w gorące, słoneczne popołudnie. Gorący piasek pustyni Błędowskiej, mocno rozgrzane powietrze, a do tego bezkresna przestrzeń i ulubiona godzina w pracy fotografa ślubnego i filmowca, pozwoliły poczuć namiastkę prawdziwej pustyni, i stworzyły wyjątkowo urokliwą atmosferę na sesje ślubną. Na miejscu, jak to w popularnych miejscach bywa, niejeden fotograf wykonywał sesję ślubną. Pustynia Błędowska to bardzo popularne miejsce na plener w województwie małopolskim, w bliskiej odległości od Krakowa, natomiast przestrzeni jest pod dostatkiem dla każdego. Jeśli szukacie wyjątkowego miejsca aby zrealizować sesje zdjęciową, to zarówno okolica Pustyni Błędowskiej, jak i sama pustynia, to bardzo ciekawa opcja, i uzupełnienie swojego wymarzonego dnia ślubu.

Czy warto zrobić sesję narzeczeńską lub plenerową sesje ślubną na Pustyni Błędowskiej?

Jeśli nie odwiedziliście jeszcze Pustyni Błędowskiej koniecznie musicie to rozważyć. Odwiedzić Pustynie Błędowską warto, nie tylko jesteś jednym z najlepszych fotografów ślubnych i chcesz wykonać naprawdę wyjątkową sesję ślubną, wzbogacającą Twoje zdjęcia ślubne. To idealne miejsce na każdą sesję, czy to sesje w dniu ślubu, narzeczeńską, portretową, czy rodzinną. To również ciekawe miejsce na wycieczkę z dziećmi, łatwo dostępne, a z punktu widokowego Pustyni Błędowskiej wypatrzycie je z wielu kilometrów 🙂

Teledysk ślubny z Pustyni Błędowskiej

Romantyczny zachód słońca podczas sesji pary młodej

Spacery bez butów, dzikorosnąca stepowa roślinność, gorący, złoty piasek pustyni pod stopami, gorący piasek unoszący się w powietrzu, w tle zachód i niezwykła sceneria, i co najważniejsze wspaniała para młoda nadająca sesji ślubnej życia. Realizować sesję ślubną w takich warunkach, to spełnienie naszych wszystkich fotograficzno – filmowych oczekiwań. Przy realizacji sesji plenerowej w panujących okolicznościach, zmęczenie zamienia się w radość, wzbogaca reportaże ślubne, i owocuje poniższymi kadrami.

Zapraszamy do oglądania.

5/5 - (8 votes)