Dom weselny ImprezArt Starachowice I reportaż ślubny Katarzyny i Marcina

Imprezart Starachowice to wyjątkowe miejsce na organizacje imprez okolicznościowych takich jak wesele. Sala weselna z przestronną klimatyzowaną salą taneczną, w której każdy detal jest dopracowany, aby zapewnić gościom najwyższy komfort. Jest to idealne miejsce, aby zorganizować imprezę marzeń i wraz z zaproszonymi gośćmi uczcić swą miłość.

Lokalizacja Imprez Art w Starachowicach

Piękny dom weselny, a na zewnątrz duża przestrzeń pełna zieleni, idealna dla fotografa i kamerzysty na wesele. Bez problemu wykonamy tutaj mini sesję ślubną, wykonamy ujęcia do filmu z wesela czy zdjęcia grupowe z gośćmi.

Wesele Kasi i Marcina

Przyjęcie weselne i imprezę marzeń wyprawili tu Kasia i Marcin. Zaplanowali swoje wymarzone wesele, na którym mieli pojawić się najbliżsi i najdrożsi sercu goście. Był to dzień pełen emocji i wrażeń. Poranne przygotowania, fryzjer, makijażystka aby w końcu założyć przepiękną suknie i elegancki garnitur. Ceremonia była pełna emocji i prawdziwego piękna. Katarzynie i Marcinowi udało się powiedzieć sobie sakramentalne „tak”, które przypieczętowało ich miłość.

5/5 - (2 votes)