Rancho Adama – rustykalne wesele w Stodole na Wzgórzu

Rustykalne wesele w Stodole Na Wzgórzu, Rancho Adama Pewel Ślemieńska

Marzysz o nieszablonowym weselu, które emanuje ciepłem, bliskością natury i prostotą? Pragniesz stworzyć wyjątkową atmosferę, która zachwyci zarówno Ciebie, jak i Twoich gości? Jeśli tak, to wesele w stylu rustykalnym może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań na wesele w stylu rustykalnym jest organizacja wesela w stodole. Miejscem takim jest Stodoła na Wzgórzu w Rancho Adama.

To piękne, rustykalne miejsce o wyjątkowym charakterze, które znajduje się w malowniczo położonej miejscowości Pewel Ślemieńska, w województwie Śląskim.

Wnętrze stodoły ma rustykalny, wiejski wystrój, który tworzy przytulną atmosferę. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących ciepłej przestrzeni o unikalnym charakterze, z dala od miejskiego zgiełku.

Rancho Adama jest również miejscem pełnym atrakcji dla gości, takich jak przejażdżki konne, plac zabaw, basen letni. Możesz rozpocząć tu wędrówkę po naturze jak i zorganizować wieczorne ognisko. To idealne miejsce, aby spędzić niezapomniane chwile z najbliższymi, celebrując miłość i radość.

Połączenie przepięknej górskiej okolicy z rustykalnym charakterem stodoły weselnej okazało się strzałem w dziesiątkę.

Wyjątkowa stodoła weselna i niezwykłe wesele w malowniczej miejscowości Pewel Ślemieńska

Doskonałe tło wypoczynkowego Rancho Adama, gdzie można cieszyć się pięknymi widokami i przyjazną atmosferą wiejskiego krajobrazu postanowili wykorzystać Agnieszka i Mikołaj. To tutaj właśnie odbyło się ich przyjęcie weselne gdzie pod takt muzyki zespołu Feniks bawili się do białego rana.

Osada tajemnic

To magiczne miejsce zwane tez osadą tajemnic łączy romantyzm, przyrodę i ducha dzikiego zachodu. W połączeniu z wyjątkowo magnetyzującą parą młodą pozwoliła stworzyć niezapomnianą i piękną historię miłości, ubraną w ramy filmu ślubnego.

ślub: Kaplica p.w. MB Leśnej w Kiełbasowie
wesele: Stodoła na Wzgórzu – Rancho Adama
orkiestra: Zespół Feniks
fotograf: Paweł Kowalewski
film z wesela: Flashpoint

5/5 - (1 vote)