Góry Pieprzowe i Sandomierz. Sesja ślubna Sylwii i Dominika.

Nasza plenerowa sesja ślubna rozpoczęła się od spotkania przy urokliwym lokalu Sowite w Rudniku nad Sanem. Razem z Sylwią i Dominikiem wyruszyliśmy w podróż, zmierzając na sesje ślubną, która miała odbyć się w dwóch wyjątkowych lokalizacjach: Sandomierzu i w Górach Pieprzowych położonych w okolicy. Ta kombinacja zapewniła nam różnorodność krajobrazów i niepowtarzalne miejsca, które nadały wyjątkowego charakteru sesji. Nasza niezapomniana sesja plenerowa odbyła się ostatniego ciepłego dnia jesieni, popołudniem, gdy w powietrzu można było jeszcze poczuć odrobinę ciepłego powietrza.

Fotograf ślubny Sandomierz

Sandomierz jest miastem leżącym na siedmiu wzgórzach, podobnie jak Rzym. To nawiązanie do podobieństwa geograficznego między obydwoma miastami. Wzgórza w Sandomierzu dodają uroku i charakteru temu miejscu, tworząc malowniczy krajobraz i zapewniając piękne widoki na okolicę. Ta cecha, podobna do topografii Rzymu, przyczynia się do tego, że Sandomierz jest czasami porównywany do stolicy Włoch, dlatego też nazywany jest Małym Rzymem.

Sandomierz, choć dziś słynie jako popularny punkt turystyczny, jeszcze niedawno był mało znanym miastem. Jednak po emisji popularnego serialu „Ojciec Mateusz”, zyskał ogromną popularność, co przełożyło się na potężny wzrost ruchu turystycznego. Dzięki temu miasto jest odkrywane przez coraz większą liczbę osób. Turysta, artysta, fotograf ślubny z parą młodą, każdy może wzbogacić swoje zdjęcia pięknymi widokami możliwymi do uchwycenia z Sandomierza.

Fotografia ślubna Sandomierz

Pierwszym przystankiem tej podróży był Sandomierz. Fotografia ślubna w mieście pełnym historii, urokliwych zaułków i niezwykłej architektury, w połączeniu z malowniczymi widokami, stała się wielce inspirująca. Krótki spacer po Starym Mieście wykorzystaliśmy tworząc naturalne zdjęcia ślubne, po czym przenieśliśmy się do kolejnej niezwykłej lokalizacji.

Sesja ślubna w Górach Pieprzowych

Góry Pieprzowe, położone w pobliżu Sandomierza, są kolejnym miejscem naszej fotograficznej podróży. Z ich wzniesień roztacza się wspaniały widok na malowniczą Wisłę oraz miasto Sandomierz, które sprawia, że sesja ślubna nabieraja jeszcze większego uroku.

Sesja plenerowa z komarami

Wszystko było by perfekcyjnie gdyby nie pojawiające się małe, ale to bardzo małe przeszkody. Z każdą chwilą spędzoną w pobliżu Wisły, narastał bardzo subtelny dźwięk zbliżającego się niebezpieczeństwa. To był moment w którym sesja nabrała dużo większego tempa. Nie spodziewaliśmy się że trafimy na rządne krwi komary. To była prawdziwa walka z komarami – one atakowały nas, my odpieraliśmy atak i robiliśmy zdjęcia, trudno powiedzieć, kto wygrał tę bitwę! Mimo wszystko Sylwia i Dominik, w otoczeniu małego komarzego zamieszania, błyszczeli uśmiechem na każdym zdjęciu.

Zdjęcia ślubne z świecami dymnymi

Kiedy słońce schowało się za horyzontem i nastała niebieska godzina, zaczęliśmy eksperymentować z oświetleniem i efektami specjalnymi w postaci świec dymnych. Sesja ślubna z świecami dymnymi była kontynuacją efektów specjalnych z dnia ślubu i wesela. Tam również ich używaliśmy. A jak zdjęcia ślubne z racami wyglądaj po zmroku? Zerknijcie na reportaż ślubny.

Ta niezapomniana sesja plenerowa była pełna przygód, humoru i pozytywnej energii. Walcząc z komarami, zdobywając góry i przystrajając nasze kadry światełkami, stworzyliśmy nie tylko wyjątkowe fotografie, ale także niezapomniane wspomnienia. Ta sesja była dowodem na to, że nie ma przeszkody, która nie może być pokonana przez odwagę, miłość i dobre poczucie humoru.

Dzięki Sandomierzowi, Górom Pieprzowym i tej wyjątkowej parze, nasza sesja ślubna stała się nie tylko fotograficzną podróżą, ale także prawdziwą przygodą pełną śmiechu i niezapomnianych momentów. To właśnie te chwile dodają fotografowi ślubnemu dodatkowej energii, sprawiając, że praca staje się jeszcze bardziej wyjątkowa.

Więc jeśli kiedykolwiek będziecie planować sesję ślubną plenerową, pamiętajcie, że czasem najlepsze kadry powstają w najbardziej niesamowitych okolicznościach. Walcz z komarami, zdobywaj góry i niech świecą światełka – bo to właśnie w tych momentach tworzą się najpiękniejsze i najbardziej niezapomniane wspomnienia.

5/5 - (2 votes)