Fotografia ślubna Rzeszów, profesjonalny fotograf ślubny

Cześć, jestem Marek, i jako fotograf ślubny mam przyjemność opowiadać historie z dnia ślubu i wesela w formie fotografii. Rzeszów to miasto w którym mieszkam najczęściej, a moim drugim domem jest Rudnik nad Sanem, skąd pochodzę. Od dzieciństwa fascynowała mnie chęć poznania świata, sensu naszego istnienia. Poprzez fascynację zjawiskami fizycznymi zmierzałem, w stronę obserwacji ludzi uznając, że to najlepsza droga poszukiwań wielu odpowiedzi. Obserwowanie emocji, najgłębszych więzi między ludźmi i wykonywanie reportaży ślubnych, a do tego możliwość spotykania wielu wspaniałych osób, to moja podróż przez życie. Natomiast sposób, w jaki widzę otaczający nas świat, możecie zobaczyć na fotografiach, w portfolio – fotografia ślubna, w części strony pod opisem oraz historiach na blogu.

W reportażach ślubnych staram się pokazać wszystko, co najpiękniejsze, nie koniecznie zauważone przez innych. Chcę, aby patrząc na fotografie, można było poczuć emocje, jakie towarzyszyły parze młodej i gościom w dniu ślubu i wesela. Aby dało się poczuć atmosferę miejsc, zapach gorącego lata, usłyszeć radość bawiących się gości. Reportaż ślubny to coś więcej, niż tylko zdjęcia ślubne. To chronologicznie zapisane wydarzenia w formie fotografii, wciągających widza w opowiadaną historię o miłości. To sztuka zatrzymywania wyjątkowych momentów, których bez fotografa nie zapamiętałby praktycznie nikt.

Fotograf ślubny Rzeszów

Planując dzień swojego ślubu, jest kilka kwestii, o które trzeba zadbać. To m.in. wybór sali weselnej, orkiestry lub dj-a, dekoracji, kamerzysty ślubnego, a także wybór fotografa ślubnego.
Niejednokrotnie zastanawiacie się, na co zwrócić uwagę, i czym się kierować przy jego wyborze.
Bez względu na to czy zechcecie współpracować ze mną, czy wybierzecie innego fotografa z Rzeszowa, Stalowej Woli, Tarnowa, a może zupełnie innego miejsca na świecie, warto wiedzieć kilka rzeczy.
Jeśli już spodobały Wam się przykładowe fotografie ślubne, najlepsze reportaże ślubne, a plenery ślubne zapierają dech w piersiach, to znaczy, że szanse na znalezienie profesjonalnego fotografa na ślub i wesele właśnie wzrosły. Pora na sprawdzenie terminu, i umówienie się na spotkanie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze fotografa ślubnego?

Na pewno warto postawić na dobrego fotografa ślubnego z doświadczeniem. Przede wszystkim, będzie wiedział, jak zachować się w danej sytuacji. Będzie potrafił doradzić Wam w sytuacjach, w których takiej rady będziecie potrzebować, a sesja ślubna stanie się fajną przygodą.
Fotograf ślubny to osoba, która towarzyszyć Wam będzie przez cały dzień ślubu i wesela. Sprawdźcie, czy możecie się z nim łatwo skomunikować. Fotograf musi być osobą, która rozładowuje napięcie i stres, a nie je wywołuje. Komunikacja jest jednym z najważniejszych elementów decydujących o efekcie współpracy, w postaci udanego reportażu ślubnego oraz zdjęć z pleneru.

Sprawdźcie, czy podoba się Wam kolorystyka, jakość, ilość zdjęć ślubnych, i plenerowych. Przeglądnijcie albumy i fotografie na dużych wydrukach. Dowiedzcie się, na czym polega obróbka zdjęć, oraz czy jest dla Was odpowiednia. Dowiedzcie się, czy fotograf pojedzie z Wami na Wasz wymarzony plener ślubny, i jakie są tego koszty. Dowiedzcie się również czy fotograf osobiście będzie fotografował Wasz ślub. Czy posiada stosowną legitymację z kurii, upoważniającą do fotografowania i filmowania w obiektach sakralnych?

Pytajcie, a współpraca dla obu stron stanie się łatwiejsza. Brak wątpliwości to duży krok do zapewnienia sobie spokoju w czasie wesela. Jeśli macie nurtujące Was pytania dotyczące zdjęć, filmów, ślubów i wesel w ogóle, pytajcie. Odpowiem, a pytania i odpowiedzi powtarzające się oraz takie, które mogą być pomocne dla innych, bardzo chętnie dodam do działu pytań i odpowiedzi.

 

Fotograf na ślub i wesele Rzeszów – portfolio

 

4.8/5 - (35 votes)