Cześć, nazywam się Marek i pracuję jako fotograf ślubny. Rzeszów, to miasto, z którym od prawie 20 lat jestem silnie związany zarówno zawodowo jak i sentymentalnie. Spędziłem w nim połowę swojego życia i to miejsce jest moim drugim domem oraz miejscem z którego wyruszam w dalsze zakątki Polski i świata w ślubno – weselnych podróżach fotograficznych.

Jeśli szukasz profesjonalnego fotografa ślubnego w Rzeszowie, który zatrzyma dla Ciebie niepowtarzalne i emocjonalne momenty, to trafiłeś we właściwe miejsce. Jestem zdeterminowany, by dostarczyć Wam kompletny i różnorodny fotoreportaż, piękne zdjęcia ślubne, które przetrwają przez lata i będą ponownie odtwarzać emocje i wydarzenia z dnia Waszego ślubu i wesela.

Fotografia ślubna Rzeszów

Wpisując do wyszukiwarki frazę fotografia ślubna Rzeszów jest duża szansa że otworzyła Ci się ta strona. Z racji że Rzeszów i województwo podkarpackie są moim domem, szczególnie zależy mi na dobrej widoczności w wyszukiwarkach dla osób z tych rejonów. Pracować w województwie podkarpackim, to dla mnie duże udogodnienie logistyczne. Po ponad 10-ciu latach pracy jako fotograf, doskonale znam Rzeszów i całe województwo podkarpackie.

Praca jako fotograf ślubny Rzeszów – co mnie wyróżnia?

  • zdjęcia naturalne – niepodlegająca zmieniającym się trendom kolorystyka
  • duże zaangażowanie i empatia
  • zdjęcia ślubne w swobodnej atmosferze
  • umiejętność wtopienia się w tłum
  • plener ślubny nawet na końcu świata

Oferta fotografii ślubnej Rzeszów

Główny punkt oferty to wykonanie profesjonalnych zdjęć ślubnych. Jestem do Waszej dyspozycji, aby uchwycić wyjątkowe chwile, które stworzą piękną i emocjonalną historię Waszego ślubu. Stawiam na naturalność i spontaniczność, co daje efekt autentycznych fotografii. Szczegóły znajdziecie na stronie: oferta fotografii ślubnej w Reszowie.

Łapszanka sesja ślubna

Wybór fotografa ślubnego Rzeszów – polecany fotograf ślubny

Jeśli jesteście na etapie poszukiwań najlepszego fotografa ślubnego w Rzeszowie, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników.

Pierwszy z nich to reportaże z całegego dnia ślubu i wesela. Przeglądnijcie co najmniej kilka i sprawdźcie czy sposób przedstawiania wydarzeń przez fotografa z całego wesela do Was przemawia. Zdjęcia ustawiane z pleneru to dużo łatwiejsze zadanie niż spójne ukazanie wydarzeń z całego dnia w sposób reportażowy, pozwalający zaciekawić widza, przedstawić nie zawsze w oczywisty sposób poszczególne chwile. Dlatego oprócz zdjęć z portfolio fotografa ślubnego w Rzeszowie koniecznie zwróćcie uwagę na całościowe reportaże ślubne.

Koniecznie sprawdzcie czy reportaże / portfolio które oglądacie pochodzą od tego fotografa, który będzie u Was na weselu.

Porozmawiajcie, najlepiej na spotkaniu z fotografem. W dzisiejszych czasach nawet jeśli nie możecie spotkać się osobiście, to można zrobić to przez wideokonferencje. Pytajcie o wszystko i sprawdzcie czy nadajecie na podobnych falach, czy na etapie pierwszego spotkania nie pojawią się jakiekolwiek komplikacje. Na spotkaniu będziecie mogli również zauważyć czy fotograf podchodzi do swojej pracy z pasją, która w fotografii, jako działalności artystycznej jest kluczem do sukcesu. Ogień wypływający z pasji jest w stanie zapalić każdego, dlatego bez problemu będziecie mogli go zauważyć. Nie bójcie się zadawać pytań, nawet tych które wg. Was mogą być najtrudniejsze. Ślub i wesele to dzień którego nie da się powtórzyć. Warto więc świadomie wybrać osobę z którą będziecie współpracować. Wybór świadomy będzie z korzyścią dla każdej ze stron.

Jeśli już znajdziecie swojego najlepszego fotografa ślubnego w Rzeszowie, zaufajcie mu. Profesjonaliście również będzie zależało na tym aby reportaż ze ślubu wykonać w najlepszy możliwy sposób. Doświadczony i profesjonalny fotograf będzie miał wypracowany sposób fotografowania i zoptymalizuje czas potrzebny na sfotografowanie poszczególnych momentów (detale podczas przygotowań ślubnych, portrety Panny Młodej i Pana Młodego, zdjęcia grupowe z gośćmi). Profesjonalista chętnie Wam doradzi i wykorzysta swoje doświadczenie aby zrezlizować swoje zadanie z korzyścią dla Was.

zdjęcia ślubne Rzeszów

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnego fotografa na wesele?

Przede wszystkim taka osoba będzie mogła znaleźć odpowiednią ilość czasu na to, aby w odpowiedni sposób przygotować Wasze zdjęcia ślubne. Pracując dodatkowo na etacie ciężko było by aż tyle go wygospodarować. Osobiście przygotowanie zdjęć ślubnych zajmuje mi około 60 godzin pracy, więc solidne opracowanie zdjęć siłą rzeczy zajmuje sporo czasu.

Sesja ślubna w Rzeszowie i okolicach

Jeśli chcecie zorganizować miejską sesję plenerową, to sesja ślubna w Rzeszowie jest znakomitą propozycją. Mamy tutaj naprawdę sporo ciekawych miejsc, z pięknym rynkiem i ciekawymi uliczkami włącznie. Nie można zapomnieć o kluczowych punktach spotkań, takich jak Rzeszowska studnia usytuowana w centrum Rynku, multimedialna fontanna czy charakterystyczna okrągła kładka. Dodatkowo, możemy cieszyć się urokiem Zamku Lubomirskich i malowniczej Alei Pod Kasztanami. Wszystkie te miejsca znajdują się w bliskiej odległości od siebie.

Jeśli natomiast marzy Wam się np. sesja ślubna w okolicach Rzeszowa w naturalnym otoczeniu, w pobliżu znajdują się piękne ogrody Zamku w Łańcucie. Dodatkowo, niedaleko, trochę ponad godzine drogi od Rzeszowa znajdziemy piękny ogród botaniczny w Bolestraszycach lub dotrzemy w niezwykle malownicze góry Beskidu Niskiego. Tutaj znajdziemy również cudowne wodospady i urokliwe rzeki. Bieszczady, Tatry czy Pieniny nie są również zbyt odległe, dlatego sesję ślubną w górach można łatwo zrealizować, nie poświęcając więcej niż jeden dzień. Województwo podkarpackie oferuje naprawdę wiele różnorodnych możliwości dla sesji ślubnych.

reportaż ślubny Rzeszów

Fotografia ślubna Rzeszów – kilka słów o mnie

Moja przygoda z Rzeszowem rozpoczęła się w trakcie studiów na Uniwersytecie Rzeszowskim. Stopniowo, to urokliwe miasto stało się dla mnie drugim domem, a jego malownicze zakątki oraz inspirujący ludzie skłoniły mnie do podążania coraz pewniejszymi krokami w dziedzinie fotografii. Moja pasja do fotografii ślubnej z każdym dniem wnikała coraz głębiej w moje życie.

W miarę upływu czasu, zdobyłem wartościowe doświadczenie i umiejętności, pracując równocześnie na dwóch etatach: w branży IT oraz jako fotograf specjalizujący się w dokumentowaniu uroczystości ślubnych. Niemniej jednak, moja miłość do fotografii okazała się tak ogromna, że postanowiłem podjąć zdecydowany krok i całkowicie poświęciłem się pracy w tej dziedzinie. Ta decyzja radykalnie zmieniła bieg mojego życia.

Dziś, jako profesjonalny fotograf specjalizujący się w fotografii ślubnej, realizuję swoje marzenia oraz pasję, oddając się pracy w pełni poświęconej tworzeniu ślubnych kadrów. Moją misją jest utrwalanie miłości, emocji oraz radości par, które postanawiają złączyć swoje drogi. To wyjątkowe chwile, które mam szczęście zatrzymać na wieczność poprzez obiektyw aparatu, nadając im znaczenie, które przetrwa przez lata. Dla mnie fotografia ślubna to znacznie więcej niż zwykłe zajęcie – to realizacja artystycznych ambicji w połączeniu z upragnionymi podróżami i możliwością spotykania różnych, ale jakże fascynujących osobowości.

Nadal nieustannie pracuję nad rozbudową swojego portfolio oraz zwiększaniem widoczności w przestrzeni internetowej, dążąc do dotarcia do większej liczby par poszukujących doświadczonego fotografa ślubnego w Rzeszowie. Jestem gotów na kolejne wyzwania, jakie przynosi ze sobą fotografia ślubna. Pełen entuzjazmu oczekuje na nowe okazje do uwieczniania niezwykłych momentów.

Zapraszam do przeczytania innych artykułów związanych z tematyką ślubną