Film ślubny Kraków, Małopolska

Dzień ślubu, to dzień pełen emocji, niezwykłych chwil i możliwości zamknięcia ich w kadrach filmu ślubnego.

Wyjątkowy dzień, pełen niezwykłych ludzi, niecodziennych zdarzeń, i potężnej dawki emocji. Wszystko spięte godzinami Waszych przygotowań, nieprzespanymi nocami, pozwala stworzyć artystyczny film ślubny, o zróżnicowanej dynamice. Dzień ślubu to raj dla twórców, chcących tworzyć wyjątkową wizję wydarzeń o ludziach i ich relacjach. To możliwość pokazania historii o Was, i Waszej miłości, ubranej w ramy nowoczesnego filmu ślubnego.

Teraz, wyobraź sobie swoją przyszłość za 30 lat. Potrafisz przypomnieć sobie wydarzenia z dnia ślubu? Pamiętasz wypowiadane słowa, ludzi, i to jak trzymaliście się za ręce? Jesteś w stanie poczuć energie gości podczas zabaw weselnych? Oglądając nasz film ślubny, wrócisz do wspomnień, ponownie poczujesz panującą atmosferę, i całą mieszankę emocji przeplatających dzień Waszego wesela. Profesjonalny, i nowoczesny film, pozwoli powrócić do wspomnień, i przeżywać je na nowo.

film ślubny Rzeszów Kraków

 

Kamerzysta na ślub i wesele Kraków, Małopolska – dwóch operatorów dbających o jakość filmów ślubnych.

Jako kamerzysta na ślub i wesele, i fotograf ślubny doskonale się uzupełniamy, tworząc spójny i drobiazgowy zestaw wspomnień, w postaci fotografii, filmu i teledysku ślubnego. Dzięki doświadczeniu i wieloletniej współpracy tworzymy zgrany zespół, wiedząc na co zwracać szczególną uwagę. Filmowanie wesela i ślubu, zawsze wykonuje dwóch operatorów. Dzięki podwojeniu sił, przebieg całego dnia obserwujemy wielowymiarowo, z różnych miejsc i perspektyw. Wydarzenia potrafimy ująć w szerokim planie, jednocześnie wyłapując odległy interesujący szczegół. Nie ingerujemy w przebieg uroczystości i wesela. Filmy ślubne realizujemy w dyskretny sposób.

 

Wspólnie możemy stworzyć unikalną, filmową historię ślubną.

Jakość filmu ślubnego i kinowy montaż.

Nowoczesny, artystyczny film ślubny, to nie tylko emocje ujęte w kinematyczny sposób, z dużą głębią ostrości. To również dynamiczne ujęcia, unikalny montaż, koloryzacja i profesjonalny sprzęt, pozwalający rejestrować obraz w w wysokiej rozdzielczości 4k (ultra hd), czy ekspresyjne ujęcia, w stylu slow wedding, spowalniające film kilkakrotnie, a nawet nowatorskie spojrzenie na otoczenie, dzięki ujęciom z dron-a.

Teledysk ślubny, trailer.

Idealnym dopełnieniem ujęć zarejestrowanych podczas wesela, są ujęcia plenerowe, pozwalające przenieść Wasze uczucia na film, w wyreżyserowany sposób.