Film weselny, film ślubny pełen emocji

Jeśli ustaliliście już datę ślubu, znaleźliście lokal na wesele, często następnym krokiem jest znalezienie fotografa ślubnego i ekipy realizującej filmy weselne. Zastanawiacie się, czy warto, przeglądacie mnóstwo filmów ślubnych na youtube, dziesiątki, a nawet setki ofert kamerzystów ślubnych, często macie wątpliwości i wiele pytań. Jeśli chcecie aby Wasz film ślubny był nowoczesny i pełny emocji, jeśli szukacie luźnej przyjacielskiej atmosfery i wsparcia oraz dużego doświadczenia w filmowaniu wesel oraz pracy z ludźmi, to zapraszamy do przeglądnięcia naszego portfolio.

Dzień pełen najpiękniejszych chwil i możliwości zamknięcia ich w kadrach emocjonalnego filmu ślubnego

Wyjątkowy dzień pary młodej, bogaty w autentyczne uczucia, łzy wzruszenia, dzień pełen niezwykłych ludzi, niecodziennych zdarzeń i potężnej dawki emocji. Wszystko spięte godzinami Waszych przygotowań, nieprzespanymi nocami, pozwala stworzyć artystyczny film ślubny pełen emocji, o zróżnicowanej dynamice. Dzień ślubu to raj dla twórców, chcących tworzyć wyjątkową wizję wydarzeń o ludziach i ich relacjach. To możliwość pokazania historii o Was i Waszej miłości, ubranej w ramy nowoczesnego filmu weselnego.

weselne filmy, film ślubny, filmowanie wesel

Kreatywny i profesjonalny film ślubny

Teraz, wyobraź sobie swoją przyszłość za 30 lat. Potrafisz przypomnieć sobie wydarzenia z dnia ślubu? Pamiętasz wypowiadane słowa, ludzi, i to, jak trzymaliście się za ręce? Jesteś w stanie poczuć energie gości podczas zabaw weselnych? Oglądając nasz film ślubny, wrócisz do wspomnień, ponownie poczujesz panującą atmosferę i całą mieszankę emocji przeplatających dzień Waszego wesela. Profesjonalny i nowoczesny film na najwyższym poziomie, pozwoli powrócić do wspomnień i przeżywać je na nowo. Magia filmu ślubnego to Wy i Wasz najważniejszy dzień pełen cudownych chwil uchwyconych przez czujnego kamerzystę ślubnego.

Kamerzysta na wesele – dwóch operatorów dbających o jakość zapisanych emocji

Jako kamerzysta na wesele i profesjonalny fotograf ślubny doskonale się uzupełniamy, tworząc spójny i drobiazgowy zestaw wspomnień, w postaci fotografii, profesjonalnego filmu ślubnego i teledysku. Dzięki doświadczeniu i wieloletniej współpracy tworzymy zgrany zespół, wiedząc na co zwracać szczególną uwagę przy produkcjach filmów. W dniu ślubu pracuje zawsze dwóch operatorów. Dzięki podwojeniu sił, przebieg całego dnia obserwujemy wielowymiarowo, z różnych miejsc i perspektyw. Wydarzenia potrafimy ująć w szerokim planie, jednocześnie wyłapując odległy interesujący szczegół. Nie ingerujemy w przebieg uroczystości i wesela. Filmy ślubne realizujemy w sposób dyskretny.

Jakość filmu ślubnego i kinowy montaż

Film ślubny to nie tylko materiały filmowe uwieczniające emocje w piękny i kinowy sposób. To przede wszystkim profesjonalnie zmontowane i opracowane ujęcia, które charakteryzują się wysoką jakością obrazu i dźwięku. Współczesny film to dynamiczne, a także ekspresyjne ujęcia w stylu slowmotion, spowalniające akcję filmu kilkukrotnie. Dodatkowo, dzięki ujęciom z drona, kamerzysta ślubny zyskuje oryginalne spojrzenie na otoczenie i może wzbogacić film o dodatkową perspektywe.

Aby móc osiągnąć oczekiwane rezultaty, do produkcji filmów weselnych używamy sprzętu pozwalającego rejestrować obraz w rozdzielczości 4K Ultra HD, z całą gamą obiektywów w zakresie ogniskowych od 14mm do 200mm.

Teledysk ślubny, trailer ślubny – dodatek uzupełniający finalny film ślubny

Doskonałym uzupełnieniem filmowej pamiątki jest sesja ślubna oraz ujęcia plenerowe, wzbogacające teledyski ślubne. Artystyczne ujęcia pozwolą na uwiecznienie Waszych emocji w sposób wyjątkowy i wyreżyserowany. Podczas sesji plenerowej kamerzysta zdoła uchwycić chwile wzruszenia w odmienny sposób, co nada filmowi dodatkowego uroku. Inne niż w dniu ślubu ujęcia plenerowe, pozwolą na wprowadzenie do filmu nowego wymiaru i wzbogacą go o unikalne piękno.

Wyjątkowe filmy ślubne

Na unikalny film ślubny wpływ ma wiele czynników, natomiast najważniejsze jest uwiecznienie prawdziwych emocji i atmosfery dnia ślubu. Najważniejsze momenty ślubu wymagają szczególnej uwagi i bardzo pomocne jest tu doświadczenie. Nie da się ich powtórzyć i wyreżyserować.

Montaż filmu pozwala na przedstawienie historii w sposób interesujący dla widza. Aby stworzyć spójną narrację ważne są dobrze przemyślane sekwencje. Dobrze dobrana muzyka i efekty dźwiękowe również mogą wzmocnić emocje ślubne i nastrój filmu weselnego.

Oferta kreatywnych filmów ślubnych w pakiecie z fotografią ślubną

W naszej ofercie oprócz filmu ślubnego i pakietu video, znajdziecie także niebanalne zdjęcia ślubne i pakiet foto, a także pakiet foto – video. Długość filmu i szczegóły ustalamy indywidualnie. Oferta filmu ślubnego, szczegółowo opisana jest na stronie oferta ślubna. Jeśli chcecie wiedzieć jaki wybrać film na swój ślub? jakie polecamy miejsca na organizację sesji ślubnych? lub interesują Was najczęściej zadawane pytania, zerknijcie również na stronę FAQ.

Filmowe podziękowania dla rodziców

Nowoczesny film ślubny i zdjęcia ślubne możemy wzbogacić także o filmowe podziękowania dla rodziców. Przykładowy film i więcej informacji na temat podziękowań dla rodziców możecie przeczytać w naszym poradniku ślubnym: podziękowania dla rodziców film.

Fotografia ślubna doskonałym uzupełnieniem magii filmu.

Doskonałym uzupełnieniem wyjątkowego filmu ślubnego jest fotografia ślubna.

Wiele par młodych decyduje się na uwiecznienie dnia swojego ślubu i wesela zarówno w formie nowoczesnego filmu ślubnego, jak i zdjęć ślubnych. Kombinacja filmowania ślubu i reportażu ślubnego daje parze młodej możliwość zachowania wspomnień w dwóch różnych formach artystycznych. Oba media mają swoje unikalne cechy i mogą oddać różne aspekty tego wyjątkowego dnia.

Sesje narzeczeńskie

Sesje narzeczeńskie przed ślubem to doskonały pomysł na wyjątkową pamiątkę i okazja do poznania się i pierwszych wykonanych zdjęć.

Filmowanie wesel – kilka powtarzających się pytań

Jaki jest czas oczekiwania na film po ślubie?

Gotowy film ślubny oddajemy w czasie do 120 dni.

Jakie rodzaje ślubnych filmów wykonujecie?

Wykonujemy dwa rodzaje filmów ślubnych. Dynamiczny film ślubny do 30 minut oraz film w formie bardziej tradycyjnej do 70 minut. Do każdego z nich dołączamy również krótki film czyli teledysk ślubny / trailer ślubny o długości 3 – 5 minut, składającego się z najlepszych ujęć z dnia ślubu i wesela oraz z ujęć plenerowych. Szczegóły opisaliśmy w dziale FAQ w punkcie: Jak długi będzie film? Co zawiera oferta ślubna?

Czy możemy liczyć na niższą cenę jeśli wybierzemy pakiet fotografia ślubna oraz film?

Tak, jeśli zdecydujecie się na filmowanie ślubu i zdjęcia w pakiecie, możecie liczyć na niższą cenę.

Czy możemy zrealizować filmowe podziękowania dla rodziców wg. własnego pomysłu?

Jak najbardziej, jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły.

Ile osób od Was będzie na weselu jeśli wybierzemy pakiet fotograf ślubny + kamerzysta?

Jeśli wybraliście pakiet naszych usług film ślubny i zdjęcia, w dniu ślubu jesteśmy w 3 osoby – fotograf i kamerzyści.

Czy możecie polecić nam dj na wesele lub zespół weselny?

Jak najbardziej, spotkaliśmy wiele wspaniałych ekip które mogą się spodobać również Wam.

To tylko niektóre z powtarzających się pytań. Dużo więcej znajdziecie w dziale FAQ.