Zimowa górska sesja ślubna z końmi | Beskid Sądecki, Nowy Sącz

Konia z rzędem temu, kto wskaże bardziej przełomowy moment w życiu młodych ludzi niż decyzja o ślubie.

Taką decyzję podjęli Dominika i Tomek – Państwo Młodzi, którzy postanowili połączyć swoje drogi życiowe i wspólnie odbyć podróż przez życie. Marzeniem wielu Par Młodych jest, by ich sakramentalne „Tak” zostało w sposób szczególny, zapadający w pamięć i na trwale wpisujący się we wspomnienia, zaakcentowane.

Trudno o bardziej niepowtarzalny sposób na dokonanie tego, jak ślubna sesja zdjęciowa na tle malowniczego krajobrazu. Takim urokliwym, miejscem który posłużył za plener ślubny są przepiękne widoki Beskidu Sądeckiego służące często jako miejsce, gdzie wykonuje się zdjęcia ślubne. Wisienką na torcie była natomiast obecność… pięknych koni! Uściślając, sesja ślubna z końmi odbyła się w stadninie „Agro-Ranczo” zlokalizowanej w miejscowości Przysietnica. Na ranczu tym Dominika pracuje jako instruktorka. Można się więc pokusić o stwierdzenie, że okoliczności nam sprzyjały.

Ślubna sesja plenerowa w Beskidzie Sądeckim

Następnym krokiem było wykonanie fotografii w plenerze.

Sesja zdjęciowa połączona z fotografią koni odbyła się w lutym i uprzednio, wspólnie uznaliśmy, że zostanie podzielona na dwie części.

W pierwszej części sesji, która trwała około 1,5 godziny, Parze Młodej towarzyszyły te majestatyczne stworzenia, które – zdawać by się mogło – idealnie wręcz wkomponowywały się w malowniczy pejzaż Karpat Zachodnich. Niezbędną pomocą okazała się pewna przesympatyczna dziewczyna zatrudniona na ranczu: opiekuna koni, osoba znająca konie, jak mało kto, której zadaniem było kierowanie końmi w te miejsca, o które ją prosiliśmy.

Plener ślubny na szczycie Przechyba – doskonałe uzupełnienie zdjęć ślubnych z końmi

Druga część odbyła się już bez obecności koni na szczycie o nazwie Przechyba wznoszącym się w paśmie górskim Radziejowa. Chcąc udać się na ten szczyt, konie naturalne zamieniliśmy na konie mechaniczne.

Sesja baśniowa na tle Karpat Zachodnich zwieńczona została filmem promującym naszą pracę.

Na zakończenie kilka słów na temat samego „Agro-Rancza”. To niezwykłe miejsce, w którym oprócz obozów oraz konnych rajdów można przeprowadzić sesje fotograficzne z końmi.

5/5 - (3 votes)