Albumy ślubne – wspomnienia przeniesione na fotoalbumy i fotoksiążki

Poszukujecie wyjątkowego sposobu na zachowanie wspomnień z dnia ślubu i wesela? Mamy dla Was idealne rozwiązanie! W naszej ofercie znajdują się różnorodne, personalizowane albumy ślubne, które idealnie sprawdzą się do przechowywania Waszych wspomnień. Produkty które możecie zamówić, to przepiękne fotoalbumy ślubne i fotoksiążki ślubne, które zachwycą Was swoim wyglądem i jakością wykonania.

Dzięki nim Wasze najpiękniejsze chwile będą zawsze pod ręką i będą mogły być podziwiane przez lata. Każdy album ślubny jest indywidualnie dopasowany do charakteru Waszej uroczystości, co sprawia, że staje się on wyjątkowy i niepowtarzalny.

Zarówno fotoksiążka jak i fotoalbum ślubny to wyjątkowa pamiątka ślubna. To doskonały sposób na zachowanie wspomnień z Waszego wyjątkowego dnia ślubu oraz sesji ślubnej.

albumy ślubne, fotoalbumy ślubne, fotoksiążki ślubne

Personalizowany album na Twoje zdjęcia ślubne

Personalizowane albumy ślubne pozwalają na dopasowanie stylu, okładki i układu stron do indywidualnych upodobań pary młodej, co dodaje im dodatkowego charakteru i wyjątkowości.

Dzięki ręcznie robionym oprawom oraz okienkom stają się unikalnymi dziełami sztuki. Bez względu na wybór formy albumu, każdy z nich pozwala na zachowanie pięknych wspomnień na długie lata.

album ślubny, fotoalbum ślubny

Fotoalbum a fotoksiążka – jaka jest różnica?

Różnica między fotoalbumem a fotoksiążką polega przede wszystkim na grubości kart. Fotoalbum zawiera grube i twarde karty o gramaturze 800g/m2 podczas gdy budowa fotoksiążki przypomina bardziej tradycyjną książkę. Fotoksiążki mają strony o gramaturze od 150-220g/m2.

Fotoalbum ślubny

Ten rodzaj albumu ślubnego ma grube i sztywne strony, które wykonane są jako jedna całość, z jednego arkusza. Dzięki odpowiedniej technologii zgrzewania kart, fotoalbum ślubny umożliwia otwieranie „na płasko”, co ułatwia oglądanie zdjęć. Dzięki temu możemy swobodnie umieścić w albumie zdjęcie na całą szerokość obu stron, co jest szczególnie przydatne dla zdjęć grupowych lub panoramicznych.

grube karty fotoalbumu ślubnego

Fotoksiążka ślubna

W przypadku fotoksiążek do łączenia stron wykorzystuje się rozwiązania znane z tradycyjnych książek. Miękkie strony są łączone przy grzbiecie, co uniemożliwia ich rozłożenie na płasko. Choć można umieścić na całej rozkładówce jedno, duże zdjęcie, to jednak w miejscu łączenia stron może być niewidoczna mała część projektu, gdyż fragment wydruku schowa się w tym miejscu.

Dostępne formaty albumów

Zarówno album ślubny jak i fotoksiążka dostępne są w wielu różnych formatach.

Dla fotoalbumów są to: 20×20, 27×20, 30×20, 25×25, 30×30, 25×33, 45×30

Dla fotoksiążek: 30×20, 30×30, 42×30, 40×27

Jak zrobić album ślubny? Jak zaprojektować fotoksiążkę?

Fotografowi ślubnemu najłatwiej jest wykonać album ślubny z reportażu ślubnego lub sesji zdjęciowej którą sam wykonywał. Proces realizacji projektu fotoksiążki ślubnej lub fotoalbumu, z wykorzystaniem własnych zdjęć przebiega znacznie szybciej, ponieważ mam pewność co do poprawności kolorystycznej zdjęć ślubnych oraz szczegółowo znam historię całego wydarzenia. Znajomość historii znacznie przyspiesza przełożenie historii na karty albumu.

Po wykonaniu projektu albumu ślubnego przesyłam go do Was. Możecie dokonać korekty poszczególnych stron albumu, wybrać zdjęcia do podmiany.

Możecie wybrać także kolor, materiał oprawy czy rodzaj papieru. Mogą to być oprawy z okienkiem, bez okienka, a także z różnymi rodzajami grawerów. Do wyboru mamy tkaninę, welur, aksamit oraz ekoskórę.

Jaki jest czas realizacji albumu ślubnego i fotoksiążki?

Po akceptacji projektu albumu lub fotoksiążki ślubnej zlecam druk albumu. Czas realizacji albumu ślubnego to czas od 5 do 15 dni roboczych. Zależny jest od okresu zamówienia i najbardziej wydłużony w okresie bożonarodzeniowym.

Ile zdjęć znajduje się w albumie pary młodej?

To zależy od rozmiaru albumu oraz od ilości rozkładówek, lub stron jeśli jest to fotoksiążka ślubna. W fotoalbumie o rozmiarze 30x30cm, na 20stu rozkładówkach zmieści się około 120 – 150 zdjęć.

Przykładowe albumy – zdjęcia wyjątkowych albumów ślubnych i fotoksiążek

5/5 - (4 votes)